Kariera
Γραμματέας Διοίκησης
  • 10 Οκτωβρίου 2023 5:08 μμ
  • Αθήνα
Η Asklipieia ένα συνεργατικό δίκτυο μεγάλης κλίμακας που δραστηριοποιείται στον τομέα της Υγείας και του Τουρισμού αναζητά:
απόφοιτος για την θέση Executive Secretary, με σκοπό την υποστήριξη της διοίκησης της εταιρείας.
Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση τιμολογίων ή οικονομικών καταστάσεων, με στόχο να παρέχεται βοήθεια στο λογιστικό τμήμα
  •  Υποστήριξη μετά την πώληση
  •  Διαχείριση και διαβάθμιση προτεραιότητας σε όλες τις εξερχόμενες ή εισερχόμενες αλληλογραφίες (e-mail, πιστολές, πακέτα κ.λπ.)
  •  Λήψη και παρακολούθηση τηλεφωνικών κλήσεων και ανακατεύθηνσή τους όταν χρειάζεται
  •  Τήρηση ηλεκτρονικών & έντυπων αρχείων, διασφαλίζοντας ότι οι πληροφορίες είναι οργανωμένες και εύκολα προσβάσιμες
  •  Προετοιμασία αναφορών
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Γνώσεις Λογισμικού Λογιστηρίου (ιδανικά ERP-GALAXY)
  • Γνώσεις MS Office 3
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες και ικανότητες διαχείρισης χρόνου