Kariera
Στέλεχος Ανάπτυξης Συνεργασιών-Account Manager
  • 25 Απριλίου 2024 1:26 μμ
  • Αθήνα

Η Asklepieia (www.asklepieiahealth.com) είναι ένα συνεργατικό δίκτυο μεγάλης κλίμακας που δημιουργήθηκε από ειδικούς από τους τομείς της Υγείας, Τουρισμού και Τεχνολογίας, με αποστολή να κάνουν την Ελλάδα πρώτο προορισμό επιλογής για τον Τουρισμό Υγείας.

Αναζητείται ένας ικανός και ταλαντούχος συνεργάτης (εργασία εντός γραφείου) για να διευρύνει τις συνεργασίες του δικτύου με τις Επιχειρήσεις Φιλοξενίας και τους Επαγγελματίες Υγείας συμβάλλοντας ενεργά στην ανάπτυξη της ομάδας.

Ως Στέλεχος θα πρέπει να έχετε ιδιαίτερη άνεση στην επικοινωνία, προφορική και γραπτή, αμεσότητα, ταχύτητα στην διαχείριση αντιρρήσεων, συνέπεια και όρεξη να συναναστρέφεστε καθημερινά με πολλούς υποψήφιους συνεργάτες. Εάν το δυνατό σας σημείο είναι η εξωστρέφεια και ενδιαφέρεστε για την οικοδόμηση και τη διατήρηση ισχυρών σχέσεων συνεργασίας που βασίζονται στην εμπιστοσύνη και το αμοιβαίο όφελος, θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε.

Αρμοδιότητες:

  • Διερεύνηση της αγοράς, εντοπισμός των επιχειρήσεων που ταιριάζουν περισσότερο στο προφίλ της εταιρίας, εύρεση των υπεύθυνων λήψης αποφάσεων σε κάθε επιχείρηση
  • Αποτελεσματική τηλεφωνική η και διαδικτυακή παρουσίαση της πρότασης συνεργασίας της Asklepieia και των πλεονεκτημάτων της συνεργασίας
  • Δυνατότητα διαχείρισης αντιρρήσεων/αποριών με πρόταση των κατάλληλων λύσεων
    Παρακολούθηση ανταγωνισμού
  • Συνεπής παρακολούθηση της κάθε επικοινωνίας και συνεχής ενημέρωση των συστημάτων της εταιρείας (CRM)

Προσόντα:

  • Ισχυρές δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας – ελληνικά & αγγλικά
  • Ικανότητα στην τηλεφωνική επικοινωνία, ικανότητα να εξηγεί με σαφήνεια μια επιχειρηματική πρόταση και να επισημαίνει πλεονεκτήματα
  • Εξωστρέφεια, αυτοπεποίθηση και ευχέρεια στην επικοινωνία επιχειρημάτων
  • Δεξιότητες MS Office, Internet και CRM
  • Ικανότητες οργάνωσης
  • Θετική στάση και θέληση για επιτυχία
  • Προσανατολισμός στα αποτελέσματα

Οφέλη:

  • Σταθερός μισθός & bonus απόδοσης
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Ευκαιρία ανάπτυξης εντός μιας αναπτυσσόμενης εταιρείας
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Στοιχεία Επικοινωνίας:

Τ.: 2111826515

Email: hr@asklepieiahealth.com

Overview

  • Category : Νοσηλευτική
  • Τύπος απασχόλησης : Πρόσληψη

Location

Αθήνα

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service